Hakkımızda

Misyonumuz

Paydaşlarımızın ihtiyacı olan Süreç Yönetimlerinde en karmaşık ve zorlu işlemleri kolay ve verimli bir şekilde yürütmelerine destek olma kararlılığındayız.

Bilgi ve teknolojik süreçleri kullanmalarına imkan tanıyacak en önemli çözüm ortağı olmak için Proaktif bir yaklaşımla çalışıyoruz. Bu doğrultuda verileri efektif kullanan insan sermayesini Optimum şekilde değerlendiren ilgili mevzuata uygun yenilikçi akılcı etkin bir tedarik hizmeti vermek üzere çalışmalarımızı şevkle sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Etkin, Yenilikçi ve akılcı bir biçimde Bilgiyi yöneten ve insanlığın hizmetine sunan uluslararası ölçekte bir marka olmak.

5

+ Okul

1350

+ Öğrenci

250

+ Eğitimci

Finalizer Edu Hakkında

Geleceğinizi Şekillendirin

Finalizer Edu ; hem kurumda eğitimin işleyişini ve öğretmenin takibini kolaylaştıracak, hem de öğretmen ile öğrenci arasında sağlıklı bir iletişim olanağı sağlayacaktır. Ayrıca rehber öğretmenin rolünü aktifleştirerek sınava hazırlık sürecinin doğru yönetilmesine yardımcı olacaktır. Kurumun bunları rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmesi için sizlere basit ve kullanıcı dostu bir arayüz sunduk.

  • İnovativ Teknoloji
  • Online Eğitim
  • Okul Yönetim Sistemi
  • indirilebilir İçerik
Hemen Başvur